ERECTING YOUR AMBITIONS

  אודות

  אנחנו מציעים לכם שיטה ייחודית ויעילה לאבחון וטיפול בהפרעות הזקפה שפותחה על ידי מדען ורופא צרפתי פרופסור רונלד ויראג. המדינות המפותחות משתמשות בהצלחה רבה בשיטה זו משנת 1982.

  בגאורגיה, השירותים הרפואיים שמבוססים על השיטה מוצעים החל משנת 1989 על ידי רופא מומחה פרופסור ארצ'יל בקרדזה. הוא היה הראשון בחבר העמים שייסד מחלקה בין-אוניברסיטאית לסקסולוגיה בבית ספר לרפואה. פרופסור בקרדזה לימד במחלקה זאת במשך 5 שנים. הוא רופא מוסמך אשר קיבל את הסמכתו מרונלד ויראג. פרופסור בקרדזה הוא מחבר שותף של ספר לימוד "מבוא לסקסולוגיה קלינית", אישיות תקשורתית מוכרת בגאורגיה ובמדינות ברית המועצות לשעבר אחרות.

  אנחנו משפרים את התפקוד המיני ומטפלים בהפרעות הזקפה בקרב גברים בגילאים שונים בעזרת טיפול תרופתי הכולל הזרקות תוך-מחילתיות לפין ושיטה הנקראת "פסיכותרפיה לא מנחה".

  כעבור עשורים, שבמהלכם הוצע לגברים מגוון רחב של טיפולים עם חומרים כימיים (מעכבים) מסוכנים לבריאות כגון ויאגרה, מיני-הזרקות לפין ממשיכות להישאר היעילות והבטוחות ביותר בטיפול בהפרעות הזקפה.

  גבר שלא מרוצה מהביצועים שלו יקבל ב-GeverArea:

  • תוצאות מהירות (כעבור 5 ימים מהטיפול האחרון בלבד!)
  • טיפול מהיר וללא כאבים (4-5 ימים, 3-4 שעות ביום)
  • ביטחון מיני ופתיחות בכל מצב בזכות הדרכה פסיכולוגית. יכולת להתגבר על הפחד מכישלון!
  • מחירים סבירים – פי שניים זולים יותר ביחס לאירופה!
  • אבחון מדויק
  • שימוש בתרופות מאושרות שלא מזיקות לבריאות (מרחיב כלי דם, תערובות אירופאיות), בניגוד לויאגרה הקטלנית וחלופותיה הגנריות.
  • השגת תוצאות טובות אצל כל הלקוחות, כולל חולי סכרת (למעט בשלבים המתקדמים), חולים במחלות נוירולוגיות, הפרעות סומטיות, התמכרות לסמים או לאלכוהול, יתר לחץ דם, סרטן, לאחר כריתת ערמונית, ניתוח מעקפים, הכנסת סטנט ובעלי נכות עקב פגיעה בעמוד השדרה.

  לאחר אבחון ותקופת טיפולים קצרה ולא מעיקה הביצועים המיניים של גבר משתפרים עד לרמה של 90-100% באיכות הזקפה.

  פתרונות המוצעים במרפאה

  הרופאים שלנו עוזרים לגברים לשפר ולשקם את התפקוד המיני תוך דגש על שלוש נקודות עיקריות. בהתאם לרצונות הלקוח (ובהתייחס ליכולות שלו) אנחנו בונים את תכנית הטיפול.

  1. שיקום התפקוד המיני בגברים מתחת לגיל 55 – קיום יחסי מין פעמיים בשבוע, בגברים מעל גיל 55 – קיום יחסי מין פעם בשבוע עם 85-95% זקפה במשך 5-7 דקות.
  2. שיפור התפקוד המיני לרמה של 90-100% באיכות הזקפה עם משך יחסי המין 12-17 דקות.
  3. הלקוח יוכל לקיים יחסי מין במשך כשעה עם 100% זקפה בכל זמן ובכל מצב. חשוב לציין שתפקוד ומיניות בת הזוג אינם משפיעים בשום צורה על הזקפה של הלקוח. זקפה יציבה מובטחת!

  הודות ל- GeverArea גברים בני 70-80 יכולים להמשיך בחיי מין פעילים ומספקים וליהנות מהם לאורך זמן.

  חשוב! הטיפול במרפאתנו אינו מזיק לבריאות של לקוחתנו, כולל אנשים שחולים בסכרת, יתר לחץ דם, התמכרות לסמים או לאלכוהול, סרטן, לאחר כריתת ערמונית, ניתוח מעקפים, הכנסת סטנט ובעלי נכות עקב פגיעה בעמוד השדרה.

  אנחנו מצליחים לעזור לרוב הלקוחות אשר התייאשו משיטות הטיפול המקובלות ולא מצאו פתרון לבעיה שלהם אצל אורולוגים, נרקולוגים ומומחים אחרים.

  תכנית הטיפול

  תכנית הטיפול במרפאתנו פשוטה.

  במשך 3-4 ימים הרופאים בוחנים את בריאותו המינית של הלקוח, שואלים מהן הציפיות שלו ורמת התפקוד הרצויה. אנחנו עורכים שיחות במשך 2-3 שעות ביום. במהלך 3-5 מפגשים צוות הרופאים והמדענים בוחן את הלקוח על פי 10-12 פרמטרים: זרימת הדם בעורקים וורידים של איבר המין, גמישות מרכיבי השריר הטרבקולריים, ערות ההחזרים, מצב גופני, מצב נפשי ורמת החינוך המיני של הלקוח. במהלך האבחון הרופאים מזהים נקודות תורפה במיניות הלקוח הן במישור הפיזי והן במישור הנפשי. במקרים מסוימים, יחד עם הלקוח ובהתבסס על תוצאות הבדיקות, הם יכולים להחליט שהטיפול לא מומלץ.

  הבדיקות לא מלוות בכאב ובמהלכן לא מכניסים גופים זרים לשופכה או לפי הטבעת. שלמות העור נשמרת לאורך כל התהליך, למעט בהזרקת התרופות לגוף המחילתי של הפין באמצעות מזרק עם מחט דקה (בדומה למזרק אינסולין) שמורגשות כמו עקיצות יתוש. השיטה נקראת "טיפול תרופתי תוך-מחילתי" והיא פותחה על ידי רופא צרפתי פרופסור רונלד ויראג.

  יחד עם הלקוח הרופאים מבצעים הערכה של רמת שביעות הרצון מהאפקט הקליני. אם הלקוח מרוצה מהתוצאה, מלמדים אותו ידע תיאורטי וכישורים מעשיים בסקסולוגיה שיעזרו לו לשמור על רמה גבוהה של ביצועיו המיניים במשך 10-20 שנים הקרובות ללא עזרה נוספת. רופא גאורגי, פרופסור ארצ'יל בקרדזה, משתמש בשיטת " פסיכותרפיה לא מנחה" משנת 1989 בהצלחה רבה. מהות השיטה היא להפוך את הלקוח לסקסולוג מומחה עבור עצמו.

  לא לוויאגרה!

  במהלך הטיפול הרופאים שלנו לא משתמשים בממריצים הורמונליים או אחרים ולא במשפרי זקפה חד-פעמיים הגורמים לתופעות לוואי רבות.

  אנחנו לא מציעים ללקוחות עם הפרעות זקפה ויאגרה (סילדנאפיל ציטראט), שרק ממריצה את זרימת הדם לפין. הדם ממלא את הגוף המחילתי. הדבר מאפשר להגיע לזקפה במשך מספר שעות. תרופות אלה אינן מטפלות באין-אונות, הן לא מסוגלות להעצים אורגזמה או לעורר משיכה לבת הזוג.

  יתרה מזו, קיימות מספר התוויות נגד לשימוש בוויאגרה ובחלופותיה הגנריות:

  • אלרגיה
  • אי ספיקת כליות
  • אנמיה חרמשית
  • אולקוס (כיב קיבה)
  • דימומים
  • עיוות או מחלות של פין

  אין שום צורך לקחת חומרים כימיים ולפגוע בגוף של בחור צעיר (עד גיל 18) או אדם בוגר. תרופות ממריצות עלולות לגרום להתפתחות של טינטון, כאבי ראש, הפרעות נשימתיות, הפרעות בקצב הלב, הסמקה, שינויים בראייה וגודש באף.

  הגרוע מכל זה ששימוש ממושך בוויאגרה עלול לגרום לירידה ביכולת ההפריה של הזרע, ליצירת עומס יתר על הגוף, במיוחד לחולים במחלות לב, וגם להתמכרות – שימוש יתר בתרופות הממריצות יכול להוביל למצב של היעדר זקפה. שימוש לא מבוקר ב"תרופות" מסוג זה מסוכן. אם לקחת תרופה מסוימת, אסור לך ליטול תרופה דומה במשך 24 שעות. אם הכדור לא מוביל לתוצאה רצויה, נטילת כדור נוסף בטווח של מספר שעות מסוכנת לבריאותך.

  טיפול וחופשה

  בנוסף לטיפול במרפאתנו, חברת GeverArea מציעה ללקוחותיה לגלות את גיאורגיה המדהימה ומכניסת האורחים.

  גאורגיה היא מדינה של ניגודים: נופים הרריים, ערים עתיקות, מנזרים, כנסיות ועיירות נופש על שפת הים השחור. הודות למיקומה הייחודי, בנקודת מפגש בין אירופה לאסיה, גאורגיה התברכה בנופים מגוונים, כגון קרחוני הרים, כרי דשא אלפיניים, יערות וטבע סוברטופי. על פי מיתולוגיה יוונית, כאן נשמרה גיזת הזהב.

  בגאורגיה מלאה באתרים מדהימים:

  • טביליסי – עיר הבירה העתיקה עם מבנים מרהיבים ואתרים מקסימים.
  • בורג'ומי – עיר שהשתבחה בזכות מעיינות המים המינרליים שלה.
  • מצחתה – בירתה הנוצרית העתיקה של גאורגיה, הנקראת גם "ירושלים השנייה".
  • קאחתי – חבל ארץ של כנסיות, מנזרים וייצור יין.
  • גורי – עיר הולדתו של סטלין.
  • הר קזבק – הגבוה בגאורגיה ובקווקז שגובהו 5033 מטרים. זהו הר געש לא פעיל.
  • אופליסציחה – עיר מערות עתיקה (שנת 1000 לפני הספירה) שדרכה עברה דרך המשי.
  • ורדזיה – מנזר מערות בסלע על שפת נהר הקורה שנבנה במאה ה-12.

  אניני טעם ואוהבי אוכל טעים יכולים לצפות למפגש עם המטבח הגאורגי המיוחד. הוא מתאפיין במגוון רחב של מאכלי בשר, תבלינים ארומטיים ורטבים המיוצרים מפירות וירקות מקומיים עסיסיים עם עשבי תיבול. תושבים מקומיים ותיירים אוהבים מאכלים לאומיים כגון חצ'פורי, חינקלי, שיפודי מצוודי, פחאלי, לוביו, צ'קפולי, חציל עם אגוזים, ממתק לאומי צ'ורצ'חלה שעשוי ממיץ ענבים וקמח פלמושי.

  משקאות מפורסמים: צ'צ'ה, יין גאורגי מסוגים שונים כמו ספראווי, כינדזמראולי, חוונצ'קרה, ציננדלי, רקציטלי, מוקוזני, מים מינרליים בורג'ומי ומים ממותקים מפורסמים לגידזה.

  גאורגיה היא אחד המוקדים העיקריים להופעת הכרמים ומולדתה של ייננות. כאן התגלו טביעות של עלי הגפן ממאה ה-6 לפני הספירה. בגאורגיה מגדלים יותר מ-500 סוגים של ענבים!

  לקביעת תור

  השאר את הפרטים שלך בטופס ונחזור אליך בהקדם

  [an error occurred while processing the directive]